معرفی لوازم ماساژ و فواید آن ها

ماساژ

ماساژدستکاری لایه های سطحی و عمیق عضلانی وبافت همبند با استفاده از تکنیک های مختلف ماساژ به منظور افزایش عملکرد در روند درمان و ترویج آرامش وآسایش است.ماساژ شامل کار واقدام در بدن با فشار ثابت یا در حال حرکت ویا لرزش و کمک به حرکات مکانیکی بدن است که میتواند با دست.انگشتان.آرنج.زانو.ساعدو پاها انجام شود.
فوائد ماساژ شامل افزایش ضریب هوشی و تفکر، افزایش اعتماد به نفس و تمرکز، بهبود جریان خون و لنف، تقویت سیستم عصبی و ایمنی بدن تسکین دردها و گرفتگی های عضلانی.ماساژ به چند شیوه انجام میشود.

پا به عنوان قلب دوم، نقش موثر و مهمی در سلامت کل بدن دارد. پاهای انسان به دلیل تحمل وزن بدن و حفظ تعادل، نقش تعیین کننده ای در آرامش و سلامت انسان دارند، به نحوی که هرگونه خستگی و ناراحتی در ناحیه کف پا بلافاصله به کل بدن سرایت می کند.بااستفاده ابا ماساژور پا براحتی میتوان ارامش را به پاها وبدن برگرداند.

 

سنگ های ماساژ

سنگهای-ماساژ

راه دیگر ماساژ استفاده از سنگ های ماساژ است. این سنگ ها محتوی آهن تیتانیک و مغناطیسی بوده و به این دلیل گرما را در خود حفظ می کنند و برای همین در درمان و ماساژ از آنها استفاده می شود دلیل دیگر استفاده از این سنگ ها را انتقال انرژی آن به بدن می دانند.سنگ ها بدون حرکت روی نقاط کلیدی بدن گذاشته می شود تا گرمای آن اثر خود را اعمال نماید. یعنی افزایش گردش خون در ناحیه ، ریلکس کردن عضلات سطحی و کاهش درد موضعی . تراپیست می تواند دراین حال عضلات عمقی تر را ماساژ بدهد .
انجام ماساژ به وسیله سنگ یعنی لغزاندن سنگ روی بدن و ناحیه تحت درمان که با انجام این کار تاثیر حرارت سنگ بر روی بدن بیشتر می شود .
سنگ ها در شکل ها واندازه های مختلف هستند و بر روی اکثر نقاط بدن حتی میان انگشتان دست و پا نیز استفاده میشوند .
ماساژ Hot Stone نوعی از ماساژ کلاسیک است. سنگ های صاف با گرمای ملایم بر روی نقاط کلیدی روی بدن قرار داده می شوند. شخص ماساژ دهنده ممکن است سنگ ها را در دست بگیرد و از آنها برای ماساژ مناطق معینی از بدن استفاده کند.

 

روغن ماساژ

روغن--های-ماساژ

روغن ماساژ نیز یکی از ملزومات تکنیک ماساژ استاگر می‌ خواهید با روش‌ های ماساژ حس آرامش به شما دست دهد از این روش ‌ها استفاده کنید.در ماساژ بدن با روغن ماساژور ازروغن های گیاهی خوشبو و مفید جهت تکمیل فرایند ماساژ بهره میگیرد. روغن های ماساژ دارای خواص متعدد ضد میکروبی.تسکین دهنده.انرژی زا.آرامبخ و…هستند.

 

لوسیون ماساژ

انواع-لوسیون-ماساژ

لوسیون ‌های ماساژ پایه روغنی ندارند. بنابراین هنگام ماساژ از روی پوست، سُر نمی ‌خورند و سر جای خود باقی می‌ مانند. به علاوه پخش نشدن ناگهانی لوسیون‌ های ماساژ به تکنسین این امکان را می ‌دهد که بدون مالش و حرکت‌ های سخت مراحل ماساژ را با آرامش اجرا کند. به این ترتیب، فرد تحت استرس و تنش کمتری قرار خواهد گرفت.

 

تخت ماساژ

معرفی-لوازم-ماساژ-وفواید-مقاله

با استفاده از تخت ماساژ میتوان به کار ماساژ سهولت بخشید.تختهای ماساژ انواع مختلفی دارد که قسمتهای آن قابل تنظیم است.دارای حالتهای مختلفی است که ماساژ گیرنده می تواند به هر حالتی که ماساژور می خواهد به راحتی بخوابد وبا استفاده از اسن تخت به راحتی ماساژ گیرنده احساس آرامس میکند.
فروش ویژه تخت های ماساژ,به همراه لیست قیمت و مشخصات کامل.فروشگاه آی فیتنس

 

صندلی ماساژ

صندلی-ماساژ

یکی از روشهای ماساژ استفاده از صندلی های ماساژ است که در مکانهای عمومی نیز استفاده میشود. بعضی از صندلی های ماساژور دارای ریتم ماساژ هستند یعنی بر اساس ریتم موزیکی که در حال پخش شدن است ماساژ میدهند و بعضی از مبل های ماساژ دارای برنامه های ماساژ استاندارد هستند و سبک ماساژ را به صورت برنامه روی بدن افراد پیاده سازی میکنند بعضی از صندلی های ماساژور دارای ریتم ماساژ هستند یعنی بر اساس ریتم موزیکی که در حال پخش شدن است ماساژ میدهند و بعضی از مبل های ماساژ دارای برنامه های ماساژ استاندارد هستند و سبک ماساژ را به صورت برنامه روی بدن افراد پیاده سازی میکنند.انواع صندلی و و مبل ماساژ با برندهای متفاوت و قیمت های متفاوت در فروشگاه اینترنتی آی فیتنس موجود می باشد.

 

ارائه انواع ماساژور و  لوازم جانبی ماساژ همراه برترین برندها و گارانتی های اصلی , فروشگاه آنلاین تخصصی لوازم ماساژ و ورزشی و پزشکی آی فیتنس

 آی فیتنس  www.ifitnes.ir

۴۰۰۶ ۲۷ ۷۷-خط ویژه

۸۴ ۶۰ ۲۷ ۷۷ واحد فروش

۸۵ ۶۰ ۲۷ ۷۷ خدمات پس از فروش

۹۸ ۰۵ ۰۹ ۷۷ فکس

info@ifitnes.ir 

ifitnes.ir@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *