برترین شمع های مخصوص ماساژ

معرفی برترین های شمع ماساژ طبیعی-Massage Candles

آروماتراپي يا رايحه درماني در طول دهه اخير مورد توجه بسياري از مردم قرار گرفته است و در اين ميان،رايحه درماني به وسيله شمع ماساژ،جايگاه خاصي را به خود اختصاص مي دهد.
شمع ماساژ،علاوه بر اينكه يك منبع نور و گرماي زيبا به شمار مي رود، مي تواند خيلي خوب از عهده رايحه درماني برآيد.اين شمع های مخصوص, مي تواند حسي رمانتيك و زيبا به ماساژ گیرنده بدهند و نوعي احساس آسايش و آرامش را در محیط ماساژ متساعد میکند.
براي اينكه بتوان از يك شمع ماساژ, براي رايحه درماني استفاده كرد،نوع موم آن اهميت خاصي پيدا مي كند. شمع هايي كه از موم هايي ساخته شده اند كه هنگام سوختن مواد سمي به اطراف پراكنده مي كنند، مثل شمع هاي پارافيني معمولي،براي ماساژ درمانی مناسسب نيستند
در عوض شمع ماساژ عسل، سويا ,شکلات و ديگر موم هايي كه پايه گياهي دارند،بهترين انتخاب براي اين كارند.اين نوع موم ها اغلب نرم هستند و به همين دليل درون ظرف هاي مخصوص ريخته مي شوندو دارای دمای ذوب پایین هستند و پوست نمی سوزانند.

یکی از برترین برندهای شمع ماساژ,شمع های خانواده ویوالو VIVALU میباشد.این شمع های ماساژ  با رایحه های مختلف بوده و مناسب انواع پوست ها میباشد.
شمع های ویوالو, از بهترین کره های لوازم آرایشی و بهداشتی درست شده که پوست شما را شاداب کرده و آب رسانی می نماید.
این شمع ها, غنی شده از بوهای منحصر به فرد طبیعی هستند که نتیجه تحقیقات لومن بر روی رایحه های مختلف می باشد.
بویی که از شمع ها خارج می شود کمک می کند تا ریلکس شده و نیروی دوباره پیدا کنید و لذت و تاثیر درمان را ببینید.
شمع های تتو جهت ماساژ بدن و انواع ماساژ های گرم مناسب می باشد، به طوری که بعد از استفاده احتیاج به استحمام نمی باشد.

نكاتي براي خريد شمع ماساژطبيعي

وقتي مي خواهيد شمع مخصوص ماساژ درمانی و آروماتراپي خريداري كنيد،حتماً نوشته روي برچسب آن را بخوانيد.دقت كنيد كه نوع موم اين شمع چيست و بهتر است بدانيد كه اين شمع ها بايد تنها با عطرهاي گياهي طبيعي و روغن هاي گياهي معطر شده باشند نه روغن هاي مصنوعي و شيميايي, شمع بايد از مواد صددرصد طبيعي ساخته شده باشد وهيچ ماده مصنوعي در شمع نباشد
عطر اين شمع ها بايد از روغن هاي گياهي باشد
جنس موم بايد از کره های گیاهی باشد
به هيچ وجه پارافين در ساخت آن به كار نرفته باشد

شمع ماساژ عسل

برترین-شمع های-مخصوص-ماساژ-وآروماتراپی

عسل را به خورد پوستتان بدهيد

همه شما عسل را در ميان وعده‌هاي خود بارها نوش جان کرده‌ايد؛نوشيدني عسل که خواص بي‌اندازه آن انرژي و رمق از دست رفته سلول‌هاي بدن را به شما بازمي‌گرداند. تصور کنيد همين نوشيدني در ترکيبي متفاوت‌تر روي پوست شما قرار گيرد اين ترکيب،زيبايي و لطافت را براي پوست شما به ارمغان مي‌آورد. عسل با خاصيت مرطوب و شفاف‌کننده؛لايه‌برداري ملايم و طبيعي هست که موجب نرمي و آبرساني به پوست مي‌شود. بنابراين ترکيب اين دو عصاره طبيعي باعث تغذيه پوست شده و سلامت آن را تضمين مي‌کند و با سود بردن از خواص طبيعي شمع ماساژ عسل،آرامش دلنشيني را به شما مي‌بخشد.
در اين ماساژ از ترکيب عسل و گرما روي بدن استفاده مي‌شود که مانند ماساژ با روغن‌هاي گياهي معطر،حرکات دوراني و ريتميک روي ماهيچه‌هاي بدن انجام مي‌شود و از اين طريق ماساژ عسل علاوه بر تاثير کلي ماساژ،باعث جذب بیشتر عسل به پوست بدن مي‌شود و براي همه افراد به ويژه بانوان يک تجربه ماندگار است.اين ماساژ با دارا بودن مواد فوق مغذي باعث تغذيه عميق پوست شده و لطافت و شادابي را به پوست شما بازمي‌گرداند.

خرید شمع ماساژ عسل و قیمت انواع شمع ماساژ و لوازم ماساژ ,فروشگاه آنلاین تخصصی لوازم ماساژ, ورزشی و پزشکی آی فیتنس www.ifitnes.ir

شمع ماساژ شکلات

برترین-شمع های-مخصوص-ماساژ-وآروماتراپی

اگر دنبال لوکس‌ترين نوع ماساژ هستيد

همان قدر که خوردن شکلات براي عده‌‌اي از شما لذت بخش و هيجان‌انگيز است،ماساژ آن هم تجربه‌اي تازه از نوع شکلاتي است که مي‌توانيد آن را امتحان کنيد به ويژه کساني که از ترس اضافه وزن در حسرت خوردن هر نوع شکلات هستند،بدانند که اين روزها کرم ماسک و روغن‌هاي مختلفي از شکلات گرفته مي‌شود که براي بازسازي سلول‌هاي مرده پوست،طراوت لايه‌هاي سطحي و تقويت گردش خون معجزه مي‌کند.
کافئيني که در شکلات موجود است،به سفت شدن پوست کمک کرده و خاصيت آنتي اکسيداني اين ماده از پوست در برابر ميکروب و آسيب‌ديدگي محفاظت مي‌کند.در اين نوع ماساژ داغ, ابتدا تکنيک‌هاي ماساژ از نوع سوئدي اجرا و با ريختن شکلات آب شده روي کل پوست گرماي بدن و خستگي جذب مواد فعال موجود در شکلات مي‌شود و انرژي بي‌اندازه‌اي با دريافت مواد معدني به شما مي‌بخشد.اين نوع ماساژ از خدمات لوکس و خاص سالن‌هاي ماساژ پايتخت است که با استفاده از شکلات‌هاي مخصوص صورت مي‌گيرد.

برترین-شمع های-مخصوص-ماساژ-وآروماتراپی
فروشگاه آنلاین تخصصی آی فیتنس ,بررسی انواع لوازم ماساژ مانند شمع مخصوص ماساژ,روغن ماساژ و تخت ماساژ و..با برترین برندهای موجود در بازار میباشد.برای اطلاعات بیشتر از فروشگاه آی فیتنس دیدن فرمایید
ماساژور,شمع ماساژ شکلات مايع شده را به صورت حرکات دوراني روي ماهيچه ها ماساژ مي‌دهد تا علاوه بر شفافيت و تغذيه پوست ,با کافئين موجود در شکلات،سلوليت‌هاي اضافي را شکسته و فرآيند چربي‌سوزي به سرعت انجام ‌شود.

مواد معدني فراوان موجود درشمع ماساژ شکلات, به رشد و نشاط سلول‌هاي پوست کمک مي‌کند و تنفس رايحه شکلات در طول فرآيند ماساژ تاثيري شگرف در آرامش اعصاب و از بين رفتن تنش‌هاي روحي دارد اما انتخاب نوع شکلات از نوع قهوه يا شيري برعهده خود ماساژ گیرنده میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *